AllDup 3.3.25 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

AllDup 3.3.25

Program properties
Rozmiar 3.22 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.alldup.de/en_alldup.htm
Licencja Freeware
Data wysłania 17.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 41

Opis wydawcy

Aplikacja nazywająca się AllDup wbrew pozorom jest programem całkowicie bezpiecznym dla typowego użytkownika i pozwala na ni mniej, ni więcej, tylko wyszukiwanie na naszym dysku twardym duplikatów naszych plików i folderów w celu umożliwienia nam zaoszczędzenia przestrzeni dyskowej poprzez usunięcie zbędnych danych.

Program pozwala na przeszukiwanie wszystkich elementów komputera, od poszczególnych folderów, po całe napędy. Jednak najprzydatniejsze może być jednak wyszukiwanie w dwóch folderach naraz i porównywanie ich zawartości. Program posiada zaawansowane algorytmy porównawcze: sprawdza nie tylko nazwy plików, ale także ich rozmiar, datę utworzenia, atrybuty, a by być całkowicie pewnym, porównuje je bajt po bajcie. Użytkownik może oczywiście konfigurować szereg opcji, by np. wyłączyć ze sprawdzania określony rodzaj plików bądź określone foldery. Po zakończeniu wyszukiwania program automatycznie tworzy kompletną listę wszystkich odnalezionych plików i umożliwia użytkownikowi podjęcie decyzji co do każdego z nich.

Możliwe jest zarządzanie zduplikowanymi plikami na wiele różnych sposobów: można usuwać duplikaty, przenosić, kopiować, zmieniać ich nazwę i inne. Dodatkowe funkcje programu to także eksportowanie wyników wyszukiwania, własne profile wyszukiwania, wbudowany podgląd plików, obsługa tagów ID3 i wiele, wiele więcej. Znaczną pomocą jest tutaj wygodny i intuicyjny interfejs, jak i bardzo wysoka efektywność programu, dzięki której zarządzanie duplikatami jest bardzo wygodne i intuicyjne.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone