Liquid Words 9.6 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Liquid Words 9.6

Program properties
Rozmiar 1.95 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.hyperwords.net/
Licencja Freeware
Data wysłania 17.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 34

Opis wydawcy

Liquid Words, dawniej znane jako Hyperwords, jest dodatkiem do przeglądarki Chrome, Firefox i Safari, pozwalającym na zautomatyzowanie manipulacji tekstem znajdującym się na stronach internetowych, w tym wyszukiwanie ich znaczeń poprzez wyszukiwarki internetowe, tłumaczenie, przetwarzanie, manipulowanie i wiele więcej.

Program połączony jest z ogromną ilością serwisów internetowych oferujących możliwości analizowania tekstu, od takich podstawowych jak przeglądarki internetowe, po strony oferujące możliwość badania odnośników, sklepy internetowe, serwis Craigslist, serwisy społecznościowe i wiele więcej. Menu kontekstowe programu oferuje dodatkowo zintegrowane przeliczanie walut, jak i tłumaczenie zawartości stron na bieżąco. Za pomocą menu kontekstowego możemy także przeglądać zawartość okna przełożoną na bieżąco, dzięki czemu nie potrzebujemy otwierać dodatkowych okien ani kart w przeglądarce. Inne oferowane przez program możliwości to zaznaczanie i filtrowanie tekstu, automatyczne przesyłanie jego fragmentów za pomocą poczty elektronicznej i wiele więcej.

Interfejs jest bardzo wygodny i może być w pełni modyfikowany za pomocą intuicyjnego okna dialogowego, pozwalającego na zaznaczenie, których elementów nie potrzebujemy, a które tak. Dzięki temu manipulowanie zawartością stron internetowych jest szybkie i wydajne, chociaż niestety ograniczone li tylko do posiadaczy Firefoxa, Safari lub Chrome. Nie zmienia to faktu, iż dla fanów tych przeglądarek jest to znakomite rozszerzenie funkcjonalności przeglądarki i oferowanych przezeń możliwości.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone