GSmartControl 0.8.6 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

GSmartControl 0.8.6

Program properties
Rozmiar 7.91 MB
Wydawca
Strona internetowa http://gsmartcontrol.berlios.de/home/index.php/en/Home
Licencja Freeware
Data wysłania 18.1.2012
System
  • Windows ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 78

Opis wydawcy

GSmartControl jest aplikacją umożliwiającą wykorzystanie open source'owego narzędzia smartctl, do kontrolowania i sprawdzania właściwości SMART zainstalowanych na naszym komputerze.

GSmartControl jest znakomitym narzędziem diagnostycznym, pozwalającym kontrolować żywotność zainstalowanego w naszym komputerze dysku twardego. Kontrolowana za pomocą tego programu aplikacja smartcl automatycznie bada wartości SMART zapisane na dysku i w przypadku możliwości wystąpienia nieodwracalnej utraty dysku informuje o tym użytkownika za pomocą odpowiedniego alertu. Oczywiście, program również posiada zaprogramowane inne alerty, na przykład w przypadku wystąpienia niebezpiecznie wysokiej temperatury dysku, lub innych sytuacji zagrażających naszemu HDD.

Wszystkie dane na temat dysków twardych w naszym komputerze są podane w przejrzystej formie umożliwiającej ogólny pogląd na sytuację na zainstalowanych dyskach twardych. Na ekranie także wyświetlone są obecne temperatury, żywotność, jak i wszelkie ostrzeżenia lub błędy wykryte podczas badania. Program pozwala przy tym użytkownikowi na uruchamianie i przeprowadzanie szeregu zaawansowanych testów sprawności dysku twardego, od szybkich, ekspresowych badań, bo dokładne, wielogodzinne analizy sprawności dysku.. Inne opcje to obsługa dysków zewnętrznych, dokładne informacje na temat dysku, logowanie błędów i wiele więcej.

Uwaga: Program może nie działać poprawnie z dyskami Samsung F4 EcoGreen. Zaleca się pobranie i zainstalowanie odpowiedniego uaktualnienia przed wykorzystaniem GSmartControl.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone