RJ TextEd 7.90 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

RJ TextEd 7.90

Program properties
Rozmiar 31.25 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.rj-texted.se/
Licencja Freeware
Data wysłania 18.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 45

Opis wydawcy

Stworzony przez Rickarda Johannsona edytor tekstu RJ TextE jest w pełnii funkcjonalnym edytorem z obsługą standardu Unicode. Jest to przy tym narzędzie uniwersalne, pozwalające oprócz prostego edytowania tekstu, także i na tworzenie kodu źródłowego, arkuszy CSS, stron w standardzie HTML, ze zintegrowanym podglądem i wiele, wiele więcej.

Program ten oferuje użytkownikowi ogrom opcji, z których jedna jest lepsza od drugiej. Oprócz prostego pisania tekstu, o czym już wspomniano, użytkownik może także pisać kod, z opcją sprawdzania logiczności i funkcjonalności, strony w formacie HTML, z narzędziem do walidacji ich jakości is tanu, arkuszy CSS, oczywiście ze specjalnie do tego napisanymi opcjami, podgląd napisanych arkuszy i stron w przeglądarkach Internet Explorer i Firefox, makro, czyli dodawanie gotowych, często używanych fragmentów tekstu, sprawdzanie poprawności wpisanego tekstu, dokańczanie fragmentów zdań, formularze kodowe, dwukartowy interfejs, a także klient FTP pozwalający na wgrywanie plików na wybrane przez nas serwery. A czy wspominaliśmy już o dziesiątkach małych narzędzi ogromnie usprawniających prace, jak pobieranie koloru do formatu heksadecymalnego, konwerter jednostek i wiele, wiele, wiele więcej?

Program RJ TextEd to prawdopodobnie najlepszy edytor tekstu dostępny obecnie na rynku. Ogromna funkcjonalność i uniwersalność, połączona z przejrzystym interfejsem sprawiają, iż jest on godny polecenia każdemu użytkownikowi komputera, a już w szczelności programistom i twórcom stron internetowych.

Na co czekacie? Pobierać! :)

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone