Windows Vulnerability Scanner 1.54 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Windows Vulnerability Scanner 1.54

Program properties
Rozmiar 0.98 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.pspl.com/download/winvulscan.htm
Licencja Freeware
Data wysłania 18.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 37

Opis wydawcy

Stworzony przez Proland Software program Windows Vulnerability Scanner jest narzędziem diagnostycznym służącym do wyszukiwania luk i innych potencjalnie niebezpiecznych ubytków w ochronie naszego systemu Windows, zgodnie z cały czas uaktualnianymi biuletynami bezpieczeństwa Windows.

Program na bieżąco pobiera dane ze strony biuletynu bezpieczeństwa Microsoftu i przeprowadza skanowanie komputera w poszukiwaniu wszystkich niebezpieczeństw, jakie mogą mu zagrozić. Dokonuje on tego w bardzo szubki i wydajny sposób, dzięki czemu można szybko zorientować się, czy i co dokładnie zagraża naszemu komputerowi. Zaleta programu jest to, iż jednocześnie z wyszukiwaniem luk proponuje on także rozwiązania problemów, na przykład wyszukując możliwe do zainstalowania poprawki, łatki i inne elementy niezbędne do załatania danej dziury w bezpieczeństwie. Po zakończeniu skanowania program automatycznie generuje plik HTML zawierający podsumowanie wszystkich odnalezionych problemów, wraz z propozycjami ich rozwiązania oraz, gdzie możliwe, odnośnikami internetowymi do stron, gdzie te rozwiązania można pobrać.

Program należy tym bardziej polecić, że pomimo ograniczonej funkcjonalności jest on bardzo wygodnym w użyciu i bardzo przydatnym narzędziem do kontrolowania szczelności ochrony naszego systemu Windows, jak i wyszukiwania rozwiązań dla tych zagrożeń. Dodatkowo, jest on połączony z bardzo wygodnym w użyciu interfejsem i nie zabiera dużo miejsca na dysku.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone