WinGuard Pro (Free Edition) 7.9.7.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

WinGuard Pro (Free Edition) 7.9.7.3

Program properties
Rozmiar 1.46 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.winguardpro.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 18.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 45

Opis wydawcy

Dla osób chcących ochronić swój komputer przed błędami innych, bądź po prostu uniemożliwić dostęp do niektórych jego funkcji osobom niepowołanym (tudzież członkom rodziny), ciekawą propozycję może być program WinGuard Pro, w swojej darmowej i płatnej wersji. Program ten pozwala na zabezpieczenie wybranych przez nas funkcji Windows hasłem, które będzie wymagane przy każdorazowym uruchomieniu danego programu.

Za pomocą aplikacji WinGuard możemy swobodnie zabezpieczyć dostęp do przeglądarki Internet Explorer, Live Mail, MSN Messenger, Menedżera Zadań, Mojego Komputera, Panelu Sterowania, Media Playera, Opcji Folderów, Linii Komend i wiele więcej. Za każdym razem gdy użytkownik dla którego zostało ustawione ograniczenie spróbuje je uruchomić, będzie poproszony o podanie odpowiedniego hasła. Dzięki obsłudze wielu kont, możliwe jest także np. ustawienie ochrony dla jednego konta, a dla własnego nie. Dodatkowo WinGuard oferuje także opcje pozwalające na szyfrowanie wrażliwych plików i folderów, by uniemożliwić do nich dostęp osobom innym niż my.

Darmowa wersja programu jest darmowa dla użytkowników prywatnych i na użytek osobisty, a dodatkowo posiada nieco ograniczoną funkcjonalność, mianowicie nie możemy dodawać własnych programów do ochrony przez WinGuard. Jednakże i pomimo tego jest to całkiem przydatna aplikacja, szczególnie, gdy mamy liczną rodzinę i chcemy chociaż częściowo ochronić wspólny komputer przed potencjalnymi szkodami, jakie mogą powstać gdy niedoświadczeni użytkownicy zaczną w nim grzebać.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone