AndreaMosaic 3.33 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

AndreaMosaic 3.33

Program properties
Rozmiar 9.77 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.andreaplanet.com/andreamosaic/
Licencja Freeware
Data wysłania 18.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 40

Opis wydawcy

Program AndreaMosaic to unikalne narzędzie skierowane do grafików i amatorów grafik komputerowej, pozwalające na generowanie gotowych mozaik-plakatów z wykorzystaniem dziesiątek mniejszych plików, ułożonych i zmodyfikowanych tak, by tworzyć widoczną, większą całość. Jest to przy tym program bardzo wydajny i oferujący szeroką funkcjonalność w swojej dziedzinie dzięki ogromnej ilości opcji.

Użytkownik samemu ustawia parametry plakatu; za pomocą programu możliwe jest utworzenie dużego plakatu z wielu mniejszych grafik, przy czym w procesie tworzenia grafiki definiuje się parametry wykorzystywane przez program, w tym rozmiar poszczególnych elementów mozaiki, ilość razy, jakie mają się one powtórzyć, modyfikacje koloru poszczególnych grafik, a także wybiera się jeden z wielu stylów tworzenia mozaiki. Użytkownik określa jeden lub więcej folderów jako źródło plików graficznych dla programu, a program samoistnie skanuje je do swojej bazy danych, z której mogą być one także później użyte do innych mozaik. Możliwe jest nawet ekstrahowanie poszczególnych klatek z plików wideo jako podstawy dla swojej mozaiki! Wszystko cały czas zależy od naszych potrzeb i wymagań: możliwe jest tworzenie realistycznych wizerunków z użyciem setek obrazów, jak i bardziej abstrakcyjnych, tylko z kilkunastoma.

Interfejs programu jest bardzo wygodny w użyciu, a silnik odpowiedzialny za generowanie mozaik bardzo wydajny i intuicyjny. Program posiada także tę zaletę, iż może generować mozaiki ogromnych rozmiarów, nawet wielkości 200 megapikseli i więcej.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone