Cain and Abel 4.9.43 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Cain and Abel 4.9.43

Program properties
Rozmiar 7.81 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.oxid.it/cain.html
Licencja Freeware
Data wysłania 18.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 46

Opis wydawcy

Cain and Abel jest wyjątkowo użytecznym narzędziem służącym do odzyskiwania hasel zapisanych w pamięci naszego komputera, a także do testowania bezpieczeństwa naszej sieci. Program jest wyjątkowo wszechstronnym i potężnym narzędziem do odzyskiwania haseł, obsługujących większość z najbardziej popularnych protokołów przesyłania danych.

Za pomocą Cain and Abel możliwe jest odzyskanie haseł, jak i sprawdzanie szczelności sieci w protokołach takich jak FTP, SMTP, POP3, HTTP, mySQL, ICQ, Telnet i wiele, wiele innych. Program działa poprzez zbieranie danych i analizowanie pakietów w ruchu sieciowym, stopniowo analizując wszystkie zebrane dane i odgadując hasła. Dodatkowo program pozwala na odkrywanie haseł ukrytych pod gwiazdkami, zapisanych w profilach VNC, SQL Server Enterprise Manager, połączeniach pulpitu zdalnego i połączeniach bezprzewodowych. Inne opcje udostępniane przez program to narzędzie LSA Secret Dumper, narzędzie do odkrywania haseł zapisanych w chronionych magazynach komputera, wyliczanie sieci, filtrowanie protokołu VoIP oraz wiele, wiele więcej. Program właściwie można określić jako jedno z najlepszych i najbardziej kompletnych narzędzi do analizowania i badania bezpieczeństwa naszej sieci i odzyskiwania haseł.

Interfejs jest wygodny, choć skierowany do zaawansowanych użytkowników, którzy naprawdę wiedzą co robią. Tutaj mała uwaga: programy antywirusowe oznaczą program Cain and Abel jako potencjalnie niebezpieczny program hakerski. Jest to normalne zachowanie, jeśli nie wiesz dlaczego program tak jest oznaczany, lepiej nie pobieraj go!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone