OEM Configurator 2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

OEM Configurator 2

Program properties
Rozmiar 0.39 MB
Wydawca
Strona internetowa http://snapfiles.com/get/oemconfig.html
Licencja Freeware
Data wysłania 19.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 66

Opis wydawcy

Program o prostej nazwie OEM Configurator jest niewielkim, przenośnym narzędziem pozwalającym użytkownikowi na tworzenie własnych informacji o twórcy komputera, jak i modyfikowania wyglądu loga OEM na komputerze. Jest to nie tyle narzędzie diagnostyczne, co właściwie aplikacja służąca do wizualnego tuningu komputera. Może także dla bardziej nastawionych na żarty posłużyć jako narzędzie do zrobienia znajomemu, a w szczególności informatykowi, dość oryginalnego dowcipu.

A cóż to właściwie oznacza? Proste. Za pomocą programu możemy zmodyfikować dane wyświetlające się w zakładce Informacje o Systemie zgodnie z naszym widzimisię, a więc uczynić je tak zgodnymi z prawdą, lub tak specyficznymi jak to tylko możliwe. Ograniczenia to właściwie nasza wyobraźnia. Program nie posiada przy tym możliwości zmiany ustawień z powrotem na systemowe, przynajmniej nie jako wbudowaną opcję. By tego dokonać należy po prostu opróżnić wszystkie pola i wcisnąć przycisk Apply Changes a domyślne informacje zostaną przywrócone. By zmodyfikować wygląd loga OEM należy wykorzystać plik w formacie BMP: inne nie będą wykorzystywane.

Interfejs programu jest bardzo wygodny w użyciu i opiera się na rozwiązaniach stosowanych w kreatorach Windows. Sprawia to, iż korzystanie z funkcji OEM Configurator jest bardzo wygodne, i w swej kategorii jest to program po prostu znakomity. Tak więc, jeśli chcemy zmodyfikować nasz komputer, by odzwierciedlał nasze preferencje, bądź zaktualizować dane OEM po zmianie właściciela, ten program jest wręcz znakomity.

 

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone