Right Click Enhancer 2.4.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Right Click Enhancer 2.4.2

Program properties
Rozmiar 3.32 MB
Wydawca
Strona internetowa http://rbsoft.weebly.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 19.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 36

Opis wydawcy

Za pomocą programu Right Click Enhancer możliwe jest pełne dostosowanie naszego menu kontekstowego (tego wyświetlającego się po wciśnięciu prawego klawisza myszki) do naszych wymagań poprzez modyfikowanie jego zawartości: dodawanie, usuwanie a także edytowanie wszystkich elementów wchodzących w jego skład.

Program ten pozwala na dogłębne modyfikowanie zawartości menu, od tak prostej czynności jak usuwanie niepotrzebnych elementów z menu Wyślij Do (bo kto właściwie korzysta z domyślnej opcji folderów skompresowanych w Windows, hmm?), po dodawanie własnych, spersonalizowanych menu z naszymi programami i naszymi skrótami. Program jest ogromna wręcz pomocą w tworzeniu spersonalizowanego, wygodnego w użyciu menu, gdyż oferowane przezeń możliwości nie tylko umożliwiają bardzo dogłębne modyfikacje, ale też po prostu ułatwiają zarządzanie i porządkowanie pracy, a każdy, kto instaluje rozszerzenia powłoki i menu kontekstowego wie, że po pewnym czasie przypominają one pobojowisko i po prostu bałagan. Aplikacja Right Click Enhancer jest lekarstwem na wszelkie problemy związane z naszym menu kontekstowym. Dodatkową opcja jest możliwość dodawania własnych skrótów do okna Mój Komputer, co pozwala na jeszcze większe zwiększenie wydajności pracy.

Dodatkowo, interfejs programu jest znakomicie i wygodnie zaprojektowany, dzięki czemu można swobodnie, bardzo szybko modyfikować i rozwiązywać problemy związane z naszym menu kontekstowym, a także po prostu je modyfikować, by działało tak, jak chcemy by działało.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone