CintaNotes 1.5.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

CintaNotes 1.5.4

Program properties
Rozmiar 0.73 MB
Wydawca
Strona internetowa http://cintanotes.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 19.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 44

Opis wydawcy

Program CintaNotes to poręczne, całkowicie przenośne narzędzie pozwalające użytkownikowi na szybkie zapisywanie i przechowywanie notatek, a także innych fragmentów tekstu skopiowanych ze stron internetowych, dokumentów i wiele więcej. W przeciwieństwie do typowych programów tego typu, CintaNotes pozwala na szybkie kopiowanie fragmentów tekstu do programu za pomocą wbudowanego w aplikację prostego skrótu klawiszowego.

CintaNotes automatycznie zapisuje notatkę w programie po wciśnięciu kombinacji klawiszy Ctrl+F12. W tym momencie program kopiuje zaznaczony w danym momencie tekst i zapisuje go w programie jako nową notatkę. Możliwe jest także ręczne skopiowanie tekstu do programu i podpisanie go pod inne notatki znajdujące się już w pamięci programu. Dodatkowo, w przypadku kopiowania tekstu ze strony internetowej, CintaNotes dodatkowo zapisze przy notatce odnośnik internetowy do danej strony, by użytkownik mógł później się spokojnie zorientować, skąd właściwie wziął się ten dziwny ciąg nieznanych znaków i symboli.

Dodatkowa opcja pozwalająca na znaczne zoptymalizowanie nawigacji pośród swoich programów to możliwość przypisywania tytułów i tagów do poszczególnych notatek, pozwalających na szybkie odnalezienie ich w gąszczu fragmentów tekstu. Inne opcje zawarte w programie to złączanie wielu notatek w jedno, eksportowanie i importowanie bazy danych, tworzenie kopii zapasowej, no i, co oczywiste, obsługa dla odnośników internetowych.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone