Desktop Reminder 2.52 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Desktop Reminder 2.52

Program properties
Rozmiar 14.65 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.desktop-reminder.com/en/index.html
Licencja Freeware
Data wysłania 19.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 97

Opis wydawcy

Komu kiedykolwiek zdarzyło się zapomnieć o czymś ważnym, jak na przykład dacie urodzin swojej narzeczonej, bądź o wykonaniu zlecenia na czas, temu nie trzeba przypominać, jak ważne jest zapisywanie bądź ustawianie sobie przypomnień. Program Desktop-Reminder to bardzo przydatna aplikacja pozwalająca na tworzenie alertów przypominających o wykonaniu określonego zadania, przy czym charakteryzuje się ona wysokim stopniem przystępności, jak i funkcjonalności.

Za pomocą Desktop-Reminder możemy ustawić sobie wiele alertów pozwalających na pilnowanie zrobienia określonych czynności, a także dat spotkań, urodzin, rocznic i wielu, wielu innych elementów. Program posiada bardzo przystępny interfejs pozwalający na tworzenie prostych przypomnień wyjątkowo szybko, a przy tym wystarczająco rozbudowany, by możliwe było także tworzenie znacznie dokładniejszych, skomplikowanych przypomnień. Wszystkie alerty mogą zawierać dokładne informacje na temat spotkania, jak i inne dane uznane przez nas za istotne. A jak to działa? Program pozwala na skonfigurowanie wyskakujących powiadomień o nadchodzących istotnych wydarzeniach i rzeczach do zrobienia. Dodatkowo, przy każdym uruchomieniu komputera wyświetla on dialog zawierający listę wszystkich nadchodzących, istotnych w danym momencie wydarzeń i rzeczy do zrobienia. Jest to bardzo prosta, acz niesamowicie przydatna funkcja programu.

Program ten stanowi ogromną, wręcz niezastąpiona pomoc dla każdej osoby obciążonej pamięcią selektywną, czyli zapominalskich :)

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone