Hardwipe 1.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Hardwipe 1.5

Program properties
Rozmiar 5.96 MB
Wydawca
Strona internetowa http://bigangrydog.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 19.1.2012
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 46

Opis wydawcy

Program o nazwie Hardwipe to narzędzie służące do bezpiecznego usuwania danych z naszego dysku twardego, skonstruowane tak, by umożliwić pełne i bezpieczne usunięcie danych potencjalnie niebezpiecznych dla nas z dysku który np. chcemy sprzedać dalej. Program jest przy tym bardzo wygodny w obsłudze i pozwala na pełne wykorzystanie swoich funkcji dzięki wygodnemu w użyciu interfejsowi.

Hardwipe pozwala na szybkie i efektywne usunięcie danych z użyciem zaawansowanych algorytmów oczyszczania dysku, których cel jest jeden: jak najdokładniejsze zamaskowanie przestrzeni dyskowej i usunięcie z niej potencjalnie zagrażających plików i folderów z wykorzystaniem stanowiących standard w przemyśle informatycznym algorytmów typu Gutmann, DoD i inne). Program pozwala użytkownikowi na skonfigurowanie liczby nadpisanych danych oraz ustalenie dokładnie ilości razy, jakie program ma nadpisać dane, by mieć pewność, że będzie bezpieczny. Za pomocą programu możliwe jest także oczyszczanie całych dysków, a także sekcji Windows Swapfile oraz re formatowanie dysków USB dla bezpieczeństwa.

Program wyposażony jest przy tym w bardzo wygodny interfejs, a dzięki użyciu efektywnych modeli pracy, z możliwością ustawienia szybkości działania, pozwala na zachowanie efektywności działania naszego komputera podczas gdy Hardrive oczyszcza dyski. Program można polecić każdej osobie potrzebującej wydajnego, szybko działającego narzędzia do oczyszczania dysków bez możliwości późniejszego odzyskania danych.

 

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone