Capture .NET 11.5.4373 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Capture .NET 11.5.4373

Program properties
Rozmiar 0.73 MB
Wydawca
Strona internetowa http://fishcodelib.com/Capture.htm
Licencja Freeware
Data wysłania 20.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 36

Opis wydawcy

Program o przyjaznej, choć mało informatywnej nazwie Capture.NET to w rzeczywistości znakomite, ogromnie przydatne, wielofunkcyjne narzędzie oferujące użytkownikowi ogromną ilosc możliwości i innych gotowych do użycia narzędzi, sprawiając, iż program tak faktycznie jest specyficznym rodzajem szwajcarskiego scyzoryka, ogromnie przydatnej aplikacji do właściwie wszystkiego.

A tak dokładniej? Ano za pomocą Capture.NET możliwe jest zapisywanie na dysku zrzutów ekranu, edytowanie obrazów za pomocą wbudowanego, dość prostego edytora, pobieranie kolorów, umieszczanie samoprzylepnych, cyfrowych karteczek z przypomnieniami na pulpicie, bardzo rozbudowany kalendarz z obsługa terminów, rocznic i przypomnień, przypominajki, a także dodatkowe modyfikacje dotyczące menu i możliwości dostosowania go do naszych wymagań. Za pomocą programu dodatkowo możemy pobierać pliki wideo ze stron takich jak YouTube, a także pliki ze stron oferujących hosting, synchronizować czas z osiemnastoma serwerami na całym świecie, odliczać czas, ekstrahować zawartość plików MSI, MSU i CAB, korzystać z linijki ekranowej, zakładek, konwertera jednostek, konwertera CHM i HTM, zmieniać style, konwertować formaty obrazów i ich wielkość i wiele, wiele więcej.

Program jest przy tym narzędziem niedużym, poniżej jednego megabajta, a do tego całkowicie przenośnym, co oznacza, iż do działania nie potrzebuje w jakimkolwiek stopniu instalacji, a jedynie wypakowania na dysk i... cóż, korzystania zeń.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone