Network Search Engine 1.2.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Network Search Engine 1.2.3

Program properties
Rozmiar 2.93 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.softperfect.com/products/searchengine/
Licencja Freeware
Data wysłania 20.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 51

Opis wydawcy

Stworzony przez firmę SoftPerfect program Network Search Engine to coś więcej niż zwykła wyszukiwarka do plików; jest to freeware'owe narzędzie skierowane do osób prowadzących małe i średniej wielkości przedsiębiorstwa, umożliwiająca im wyszukiwanie i indeksowanie zawartości wszystkich komputerów połączonych w sieć, co sprzyja daleko idącej organizacji i usprawnieniu zarządzania i pracy w firmie.

Program ten stanowi samodzielne, w pełni wyposażone narzędzie do przeszukiwania połączonych w sieć komputerach. Program ten posiada wbudowany serwer sieciowy i bazę danych, która opiera się na indeksowaniu zawartości wszystkich udostępnionych plików w sieci lokalnej i udostępnia użytkownikom możliwość szybkiego wyszukiwania wszystkich plików w okolicy w kilka sekund. Efektywność wyszukiwania jest po prostu fenomenalna, w kilka sekund można odnaleźć najistotniejsze pliki i wyszukiwane przez nas foldery, nawet, gdy ilość udostępnionych dokumentów i innych plików idzie w setki.

Silnik napędzający wyszukiwarkę jest wręcz znakomity i pozwala na naprawdę wyjątkowo szybkie i wydajne korzystanie z niego. Szczególnie, że program tylko raz potrzebuje naprawdę intensywnego indeksowania, mianowicie wyłącznie wtedy, gdy po raz pierwszy wyszukuje wszystkie pliki w folderach udostępnionych. Potem niepotrzebnie nie zajmuje łącza i tylko w razie wykrycia zmian w folderach prowadzi dodatkową inwentaryzację.

Charakteryzuje się on przy tym bardzo przystępnym interfejsem, wysoką wydajnością i w ogóle przystępnością.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone