Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Marathon 2: Durandal 1.0

Marathon 2: Durandal
Program properties
Rozmiar 25.39 MB
Wydawca
Strona internetowa http://trilogyrelease.bungie.org/
Licencja Freeware
Data wysłania 21.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 0

Opis wydawcy

Marathon 2: Durandal to sequel do niezwykle popularnej gry Marathon studia Bungie, stanowiące bezpośrednią kontynuację poprzedniego tytułu. Gra stanowi kreatywne rozbudowanie elementów i historii poprzedniej gry, zachowując wszystkie elementy które przesądziły o jej sukcesie, rozwijając je jednocześnie w nowych kierunkach. Program należy do klasyki gier science-fiction i jest lekturą wręcz obowiązkową dla każdego fana gatunku.

Gra toczy się siedemnaście lat po wydarzeniach z poprzedniej części gry. Durandal, sztuczna inteligencja stanowiąca część triady takich systemów dowodzących statkiem UESC Marathon, wysyła gracza i armię kolonistów w poszukiwaniu artefaktów na powierzchnię zrujnowanej planety Lh'owon, ojczystej planety rasy S'pht. Cel nie jest określony precyzyjnie, lecz ma stanowić istotny element strategii mającej powstrzymać atak agresywnej rasy Pfhor na Ziemię. Scenariusz gry jest złożony i emocjonujący, dzięki czemu pomimo pływu lat Durandal nadal potrafi zaskoczyć i mocno wciągnąć. Rozgrywka nadal jest w znacznej mierze oparta na akcji, jednakże rozwinięta o nowe elementy, a także posiadająca złożone misje, nie jest ona tak prymitywna jak inne gry z analogicznego okresu.

Grafika wprawdzie trąci myszką, jednakże nie stanowi to przeszkody w rozkoszowaniu się grą, ani nie uprzykrza jej. Stanowi to część uroku serii Marathon, tej nieodłącznej mieszanki nostalgii i czystej frajdy z grania w gry z tej serii.

Gra udostępniona została przez twórców za darmo, do pobrania z ich strony.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone