Aleph One 1.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Aleph One 1.0

Program properties
Rozmiar 4.98 MB
Wydawca
Strona internetowa http://marathon.sourceforge.net
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 21.1.2012
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 50

Opis wydawcy

Program Aleph One, pierwotnie znany pod nazwą Marathon Open Source Project, jest darmowym, open source'owym silnikiem pozwalającym na uruchomienie na współczesnych komputerach klasycznych gier ze stajni Bungie: serii Marathon, na którą składają się Marathon, Marathon 2: Durandal oraz Marathon: Infinity. Jako narzędzie umożliwiające doświadczenie fantastycznej serii gier science-fiction, jest to propozycja, cóż, nie do pogardzenia.

Pakiet Aleph One to nie tylko sam silnik: w skład wchodzą także wszystkie trzy wymienione wyżej gry, zoptymalizowane do działania na współczesnych komputerach osobistych. Program nie tylko pozwala na ich uruchomienie: dzięki nowemu kodowi obsługuje także nowoczesne renderowanie z wykorzystaniem pakietu OpenGL, możliwość grania przez Internet w trybie kooperacji i wieloosobowym, współczesny wygląd obsługujący myszkę oraz gamepady, a także obsługę wtyczek dla modyfikacji. Program obchodził niedawno swoje dwunastolecie (tak, dwanaście lat!), przez co gry stanowiące element pakietu zostały także ulepszone, o lepszy HUD, a także modyfikacje do rozgrywki, w celu umożliwienia graczowi przeżycia jak najautentyczniejszej, Marathonowej rozgrywki.

A cóż to Marathon? Jest to trzyczęściowa seria gier komputerowych, klasycznych strzelanek, których charakterystycznym elementem jest złożona, wielowarstwowa historia, bogate tło historyczne, jak i znakomicie zarysowane postacie, no i rozgrywka będąca czymś więcej niż tylko strzelaniem do wrogów, szukaniem kluczy i przeskakiwaniem od poziomu do poziomu.

Pakiet Aleph One jest godny polecenia każdemu fanowi gier science-fiction.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone