VDrift 2011-09-01 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

VDrift 2011-09-01

Program properties
Rozmiar 441.41 MB
Wydawca
Strona internetowa http://vdrift.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 21.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 60

Opis wydawcy

Gra o tytule VDrift to open source'owy symulator wyścigów samochodowych skierowany do fanów wymagających, symulacyjnych wręcz gier zręcznościowych umożliwiających starcie się z sobą i przyjaciółmi za pomocą dziesiątek samochodów na kilkudziesięciu trasach wyścigowych. Gra oparta jest na silniku Vamos i opublikowana jest na licencji GNU General Public License v3.

VDrift jest symulatorem dostępnym na platformy Linux, FreeBSD, Mac OS X oraz Windows. Chociaż gra znajduje się na względnie wczesnym etapie rozwoju, już na tym etapie jest wyjątkowo rozbudowana i pozwala na cieszenie się bardzo realistycznymi wyścigami. Gracz otrzymuje do dyspozycji czterdzieści samochodów opartych na faktycznie istniejących samochodach wyścigowych, z możliwością ścigania się na czterdziestu trasach, również opartych na faktycznie istniejących torach wyścigowych. Gra posiada bardzo realistyczne odwzorowanie modelu jazdy, dzięki dokładnemu silnikowi fizycznemu, z obsługą wszystkich popularnych metod sterowania grą, od klawiatury, poprzez myszkę, po joystick i koło samochodowe. Dodatkowo posiada także eksperymentalny moduł force feedback i szereg dodatkowych opcji umożliwiających dostosowanie rozgrywki do naszych wymagań, a także pozwalających na pełne cieszenie się jazdą.

Gra posiada bardzo fajną grafikę, która stanowi dobra równowagę między umownością a realizmem. Szczególnie pochwalić należy realistyczne modele pojazdów wyścigowych, stworzone przez fanów tematu, jak i znakomite oddanie torów, no i genialny wręcz model jazdy.

VDrift to program na który warto zwrócić szczególną uwagę w przyszłości, w miarę jak i tak już ciekawa oferta będzie rozbudowywana i uzupełniana.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone