0 A.D. Alpha 8 Haxāmaniš Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

0 A.D. Alpha 8 Haxāmaniš

Program properties
Rozmiar 263.67 MB
Wydawca
Strona internetowa http://wildfiregames.com/0ad/
Licencja Freeware
Data wysłania 21.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 115

Opis wydawcy

Gra o chwytliwej nazwie 0 A.D. (po polsku 0 n.e.) jest darmową, wieloplatformową strategią czasu rzeczywistego, w której pierwsze skrzypce grają starożytne cywilizacje, no i wojny toczone między nimi. Gracze otrzymują szanse przeżycia sławnych wydarzeń historycznych, jak i zmiany biegu historii za pomocą własnego sprytu i umiejętności strategicznych.

Gra skupia się na tysiącleciu między pięćsetnym rokiem przed naszą erą, a pięćsetnym rokiem naszej ery. Jest to niezwykle ambitny projekt, zakładający zastosowanie najwyższej jakości grafiki 3D i połączenia jej z elastycznym enginem gry, wszystko, by oddać klimat i specyfikę wojen danej epoki. Gra rozwijana jest od przeszło jedenastu lat przez grupę oddanych hobbystów i na tym etapie stanowi jedną z najciekawszych propozycji dla każdego gracza, a w szczególności osób będących fanami historii.

A co oferuje gra? Silnik oparty na modułach OpenGL, animacje szkieletową i system deformacji oparty na programie COLLADA, animowaną wodę, realistyczne cienie, efekty cząsteczkowe, środowiskowe efekty uderzeń pioruna, a także elastyczny system renderowania terenu pozwalający na mieszanie tekstur. Ale to nie wszystko! Program w warstwie tzw. growej oferuje unikalne cywilizacje oparte na faktycznie istniejących starożytnych cywilizacjach, z własnymi zaletami i wadami, żołnierzy nie jako arbitralne jednostki, ale jako faktycznych obywateli, wraz z modułem zdobywania przez nich doświadczenia i zmiany talentów, rozbudowany system interakcji między okrętami, budynkami i ludźmi, realistyczne bitwy morskie i wiele, wiele, wiele więcej.

Gra jest po prostu fantastyczną propozycją dla każdego amatora historii i gier strategicznych. Nie przegapcie!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone