Aleph 1 7.18.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Aleph 1 7.18.5

Program properties
Rozmiar 4.00 MB
Wydawca
Strona internetowa http://aleph1.sourceforge.net/
Licencja Freeware
Data wysłania 21.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 61

Opis wydawcy

Aleph 1 to złożony, lecz jednocześnie wygodny w obsłudze generator fraktali. Jest to niezwykle elastyczna i wydajna aplikacja do generowania złożonych fraktali zgodnie ze sprecyzowanymi przez użytkownika wymaganiami. Jest to jednocześnie jeden z ciekawszych programów tego typu, oferujących szereg zaawansowanych opcji do generowania fraktali, a także możliwości ustawiania własnych kolorów i eksportowania gotowych fraktali do plików graficznych.

Program obsługuje 32-bitowe palety kolorów, dzięki czemu możliwe jest tworzenie prawdziwie złożonych, skomplikowanych fraktali, a nie tylko podstawowych w 256 kolorach. Program posiada specjalną opcją do ustalania zasięgu koloru, pozwalającą na ustawienie odpowiedniej ilości kolorów do pokolorowania wytworzonego fraktala. Dla osób posiadających dwa lub więcej procesorów, program jest godny polecenia tym bardziej, że za jego pomocą możliwe jest wyjątkowo efektywne generowanie fraktali: wykorzystuje on bowiem opcję Divide-N-Conquer, do optymalizowania obciążenia procesorów w celu uzyskania jak największej wydajności w generowaniu grafiki. Dodatkowo, program pozwala na ustalenie odpowiedniej ilości tzw. trace points, by wygenerować fraktal własny, o specyficznym wyglądzie. Dodatkowo, program pozwala na zapisanie w formacie AVI określonego wyżej renderowania.

Oczywiście, program oferuje wiele opcji dekorowania fraktala, zgodnie z własnym widzimisię, a także umożliwia wykorzystanie wielu modeli generowania fraktali za pomocą prostego generatora wyrażeń.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone