TeamViewer 7.0.12541 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

TeamViewer 7.0.12541

Program properties
Rozmiar 4.88 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.teamviewer.com/pl/index.aspx
Licencja Freeware
Data wysłania 21.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 36

Opis wydawcy

TeamViewer to bardzo prosta w użyciu, lecz wysoce funkcjonalna i wydajna aplikacja służąca do zdalnego sterowania komputerami, dzielenia się Pulpitem i transferu plików, nadająca się do ożycia w każdej sieci lokalnej umieszczonej za firewallem czy proxy typu NAT. Program do działania wymaga jedynie uruchomienia na naszym komputerze i jednostce docelowej.

Program do działania i wykorzystania swoich funkcji wymaga jedynie obustronnej instalacji. Następnie, użytkownik (lub użytkownicy) wymieniają się automatycznie przypisanymi kodami identyfikacyjnymi i już możliwa jest współpraca. Po wpisaniu odpowiedniego kodu i hasła użytkownik może połączyć się z drugim komputerem, a następnie korzystać z niego, jakby był obecny przed nim fizycznie. Oferuje to ogrom możliwości i jest tym bardziej przydatne na przykład, gdy jesteśmy informatykiem w firmie i chcemy pomóc jednemu z pracowników ogarnąć problem powstały na jego komputerze. Program okazuje się tutaj tym bardziej przydatny, ze posiada tryb prezentacji, pozwalający na przesyłanie widoku własnego Pulpitu, a także umożliwia przesyłanie plików, nagrywanie sesji, jest kompatybilny z VNC oraz obsługuje połączenia VPN. Dodatkowo program udostępnia darmową aplikację dla telefonów z systemami iPhone/Android, która pozwala wykorzystać jego funkcjonalność na komputerach przenośny.

Dużą pomocą jest tutaj także bardzo wydajny, elegancko zaprojektowany interfejs umożliwiający pełne skorzystanie z opcji programu i wykorzystanie ich. Program jest bezpłatny dla użytkowników prywatnych.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone