Cerberus FTP 5.0.0.7 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Cerberus FTP 5.0.0.7

Program properties
Rozmiar 5.57 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.cerberusftp.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 21.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 203

Opis wydawcy

Program Cerberus FTP jest wielowątkowym serwerem FTP przeznaczonym dla systemów operacyjnych rodziny Windows, skonfigurowany tak, by w zamian za dużą funkcjonalność i wydajność działania, nie obciążać niepotrzebnie mocy przerobowych procesowa, ani pamięci systemowej komputera, a w szczególności RAM.

Cerberus (Cerber) obsługuje wszystkie elementy protokołu FTP jakie mogą być potrzebne w codziennej pracy i rozrywce. Program wyposażony jest w bardzo łatwy w użyciu i zrozumieniu interfejs, gnieżdżący się w zasobniku systemowym, do którego dostęp jest możliwy praktycznie natychmiast i oferuje bardzo szeroką funkcjonalność. Serwer pozwala na łączenie się wielu komputerów z jednym postawionym przezeń serwerem, umożliwia wznawianie transferów zakończonych niepowodzeniem oraz oferuje bardzo łatwy w użyciu menedżer połączeń, umożliwiający intuicyjne, szybkie konfigurowanie zasad dostępu do plików i możliwe operacje. Dodatkowo, administrator może konfigurować limit połączeń oraz okres po jakim połączenie zostanie zerwane, a także limitować dostęp na podstawie IP użytkownika. Dodatkowo, program Cerberus FTP obsługuje bezpieczne połączenia z wykorzystaniem szyfrowania SSLv3/TLSv1, ochronę IP oraz umożliwia zbieranie danych statystycznych na temat połączeń, jak i logowanie działań na serwerze.

Program jest kompatybilny ze specyfikacjami RFC959 oraz RFC 1123. Może być także uruchamiany jako usługa NT. Darmowy dla użytkowników prywatnych. Ze względu na charakter, jest to także program raczej dla użytkowników nieco bardziej zaawansowanych.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone