NetBalancer Free 4.10 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

NetBalancer Free 4.10

Program properties
Rozmiar 1.95 MB
Wydawca
Strona internetowa http://seriousbit.com/netbalancer/
Licencja Freeware
Data wysłania 21.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 70

Opis wydawcy

Program NetBalancer to przydatne narzędzie dla każdego użytkownika internetu, pozwalające na ustawienie ograniczeń użytkowania łącza dla wybranych przezeń programów, w celu oszczędzenia wykorzystania łącza i przyznania priorytetu innym programom. Jest to niezwykle przydatne narzędzie dla osób dysponujących słabym, bądź ograniczonym w ten czy inny sposób łączem internetowym.

Za pomocą programu NetBalancer możemy w prosty sposób ustawić limit wykorzystania łącza, a także przyznać priorytety wgrywania i pobierania danych dla każdej uruchomionej aplikacji, a także zablokować dostęp do Internetu całkowicie dla wybranych przez nas procesów. Narzędzie to stanowi ogromna pomoc w przypadku np. debugowania naszego połączenia bądź programów, a także przy uzyskiwaniu danych diagnostycznych; wbudowany w program moduł informacyjny udostępnia użytkownikowi komplet informacji na temat programów korzystających z Internetów, z takimi rubrykami jak ilość przesłanych danych, docelowe adresy IP, pakiety i tak dalej. Charakteryzuje się przy tym drobiazgowością i wysoką wydajnością.

Darmowa wersja dostępna u nas posiada pewne ograniczenia, jak na przykład umożliwienie ustawiania ograniczeń i priorytetów połączenia tylko dla pięciu procesów naraz. Jest to jednak wystarczające dla większości użytkowników prywatnych i nie powinno być nazbyt wielkim ograniczeniem. Tym bardziej, że program posiada bardzo wygodny i przyjazny interfejs, przez co korzystanie z oferowanych przez aplikację opcji nie jest najmniejszym problemem.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone