Benubird PDF 1.4.0.7 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Benubird PDF 1.4.0.7

Program properties
Rozmiar 14.65 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.debenu.com/benubird/overview.php
Licencja Freeware
Data wysłania 21.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 49

Opis wydawcy

Aplikacja Benubird PDF to duże, bardzo wydajne narzędzie służące do zarządzania dokumentami w wielu formatach, znajdującymi się na dysku twardym naszego komputera. Jest to wyjątkowo wszechstronne, przydatne narzędzie dla każdej osoby zajmującej się i wykorzystującej duże ilości dokumentów w codziennej pracy i hobby.

Za pomocą Benubird PDF możemy swobodnie zarządzać naszymi dokumentami poprzez tworzenie jednolitych archiwów zawierających kopie wszystkich naszych dokumentów, umieszczając je za pomocą programu w jednej, centralnej lokacji. Za pomocą tego programu możemy także edytować, tagować, kategoryzować i eksportować dokumenty. Aplikacja Benubird jest zoptymalizowana do użytku z plikami formatu PDF, obrazów, a także dokumentami stworzonymi w Microsoft Office a także Open Office. Użytkownicy mogą swobodnie tagować pliki, a także organizować je w kolekcje, edytować znajdujące się na nim właściwości, także dla plików PDF, bez potrzeby otwierania zewnętrznego programu do tego celu. Możliwe jest także wysyłanie wybranych dokumentów jako załączników pocztą elektroniczną, a także eksportowanie ich do folderów oraz archiwów skompresowanych ZIP. Za pomocą programu jest wyjątkowo łatwo odnajdywać dokumenty, a także wykonywać wyszukiwanie w oparciu o słowa kluczowe i filtrować pliki poprzez kryterium daty, tytułu , tematu, autora i innych właściwości.

Inne opcje to między innymi monitorowanie folderów w poszukiwaniu nowych dokumentów, inteligentne kolekcje, zintegrowane narzędzie do konwersji PDF, podgląd i wiele, wiele więcej.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone