C-evo 1.1.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

C-evo 1.1.1

Program properties
Rozmiar 2.44 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.c-evo.org/
Licencja Freeware
Data wysłania 24.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 51

Opis wydawcy

Gra C-Evo stanowi niezależną, open source'ową adaptację klasycznej gry Cywilizacja Sida Meiera, której głównym celem jest uzupełnienie luk w pierwotnej grze i rozwinięcie dość słabych modułów sztucznej inteligencji tak, by stanowiła ona rzeczywiste wyzwanie dla gracza. Program jest tym bardziej charakterystyczny, że został opublikowany o nim artykuł, opisujący jak można wykorzystać program C-Evo do wspomagania projektowania sztucznych inteligencji.

Program C-Evo, tak jak pierwowzór, jest grą, w której głównym celem jest zbudowanie imperium i wyprowadzenie własnej cywilizacji na sam szczyt, za pomocą wielu narzędzi. Gra umożliwia graczowi, a wręcz wymaga, zajęcia się zagadnieniami eksploracji, rozwoju i rozbudowy państwa, dyplomacji i toczenia wojen, rozwoju przemysłowego i ograniczania zatrucia środowiska, przemysłu i agrokultury, badań naukowych i administracji. Podejmowanie decyzji co do miejsca budowy miast, rozwoju infrastruktury w postaci dróg, pól, fortec, podpisywanie sojuszy i tworzenie unii jest kluczowym elementem, niezbędnym do osiągnięcia sukcesu w grze. Gra rozpoczyna się w epoce człowieka pierwotnego, wraz z wynalezieniem koła, a kończy się w momencie stworzenia pierwszego statku kosmicznego zdolnego kolonizować inne planety. Ale pomiędzy tymi dwoma punktami znajdują się setki lat rozwoju, a co za tym idzie: setki różnych wyzwań. Gra może być rozgrywana w trybie dla pojedynczego gracza oraz między wieloma graczami, do piętnastu naraz. Program obsługuje w pewien ograniczony sposób strukturę klient-serwer i umożliwia pełne cieszenie się złożoną, ale jakże fascynującą i satysfakcjonującą rozgrywką.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone