Chromium B.S.U. 0.9.14.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Chromium B.S.U. 0.9.14.1

Program properties
Rozmiar 19.53 MB
Wydawca
Strona internetowa http://chromium-bsu.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 24.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 52

Opis wydawcy

Chromium B.S.U. to open source'owa gra stanowiąca adaptacje klasycznej mechaniki gier z gatunku shoot 'em up, w której gracz wciela się w dowódcę statku zaopatrzeniowego, którego zadaniem jest dostarczyć zapasy dla żołnierzy walczących na froncie, przebijając się przez wrogie jednostki operujące za linią frontu.

Jest to widziana z góry klasyczna gra akcji, w której gracz ściera się z hordami wrogich jednostek za pomocą jednego z niewielkich, w pełni zautomatyzowanych myśliwców dostępnych na jego zaopatrzeniowcu. Celem jest uniemożliwienie nadlatującym wrogim jednostkom zniszczenie naszego statku zaopatrzeniowego, z wykorzystaniem wszystkich dostępnych broni. Gra jest unikalna w tym, iż posiada ograniczenie amunicji oraz niezbędne jest niszczenie wszystkich nadlatujących wrogich jednostek; każda która umknie, spowoduje uszkodzenie naszego pojazdu zaopatrzeniowego. By wygrać, niezbędne jest efektywne zarządzanie naszymi zapasami, jak i umiejętność bezpiecznego eliminowania wrogów. Możliwe jest przy tym także taranowanie i samodestrukcja pojazdu, które są normalnymi zagrywkami, jakie gracz może stosować.

Gra jest zaprojektowana po to, by stanowić znakomity odstresowywacz, który można szybko uruchomić pograć i równie szybko zamknąć. Jednakże uzależniająca natura gry sprawia, iż ciężko się od niej oderwać. Walka o byt naszych sojuszników jest po prostu niebywale wciągająca, tym bardziej, że jest oprawiona w znakomitą, bardzo przyjemną dla oka grafikę, jak i znakomite efekty dźwiękowe.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone