Blob Wars: Metal Blob Solid 1.19.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Blob Wars: Metal Blob Solid 1.19.1

Program properties
Rozmiar 68.36 MB
Wydawca
Strona internetowa http://sourceforge.net/projects/blobwars/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 24.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 48

Opis wydawcy

Blob Wars: Metal Blob Solid to dwuwymiarowa, open source'owa gra platformowa stworzona przez Parallel Realities. Stanowi ona adaptację klasycznych mechanizmów platformowych w nowoczesnej formie, pozwalającej na zastosowanie wszystkich współczesnych rozwiązań, przy zachowaniu klasycznej formy.

Celem gry jest ratowanie Blobów (bliżej nieokreślonych w formie kulek żelistego płynu, obdarzonych inteligencją i świadomością; autentycznie), które zaginęły w akcji walcząc z grupą obcych najeźdźców. Do dyspozycji graczy oddany zostaje szereg różnych broni, lokacji do odwiedzenia oraz walk z bossami do stoczenia, dając w sumie prawie dziewięć godzin zabawy. Gra posiada przyjemna dla oka grafikę, jednak ze względu na obecność krwi może niekoniecznie nadawać się dla najmłodszych graczy. Można jednak obecność krwi w grze wyłączyć. Niezależnie od tego, grafika w grze jest bardzo przyjemna dla oka i z pewnością nie będzie przeszkadzać w cieszeniu się rozgrywką, a wręcz przeciwnie.

Gra posiada także system Medali, analogiczny do systemu osiągnięć i trofeów na odpowiednio Xbox Live oraz PlayStation Network. Sprawia to, iż gra jest nie tylko wciągająca, ale i pozwala na porównywanie swoich osiągnięć z innymi graczami. należy jasno powiedzieć, iż połączenie przyjemnej dla oka grafiki i dobrze zaprojektowanej, wyważonej rozgrywki, sprawia, iż Metal Blob Solid można swobodnie polecić każdemu graczowi, niezależnie od wieku. Będzie to przyjemy przerywnik dla starszych i wciągająca gra dla młodszych.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone