Project: Starfighter 1.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Project: Starfighter 1.0

Program properties
Rozmiar 39.06 MB
Wydawca
Strona internetowa http://sourceforge.net/projects/pr-starfighter/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 24.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 101

Opis wydawcy

Project: Starfighter jest dwuwymiarową grą akcji stworzoną przez studio Parallel Realities, w której gracz wciela się w rolę członka ruchu oporu walczącego przeciwko korporacji zbrojeniowej, dążącej do stłamszenia ludzkości pod swoim butem, wspieranym przez hordy myśliwców sterowanych przez sztuczną inteligencję.

O ile cel gry jest jasno określony, sposób osiągnięcia go nie jest. Gra posiada nieliniową strukturę: to do gracza należy decyzja które misje i w jakiej kolejności chce je wykonywać, co ma bezpośrednie przełożenie na rozwój fabuły oraz wydarzenia w niej zachodzące. Sam scenariusz jest bardzo złożony i ciekawy i z pewnością stanowi znakomity dodatek do niezmiernie ciekawej gry akcji. Sama rozgrywka opiera się na mechanizmach obecnych w wielu klasycznych dwuwymiarowych grach akcji: gracz obserwuje pole walki w rzucie z góry, kontrolując swój statek Firefly w walce przeciwko korporacji WEAPCO. Gra jest niezwykle dynamiczna i wymaga dużej uwagi i zręczności, by osiągnąć cele misji. Gracz może ulepszać swój myśliwiec, by dostosować go do swojego stylu gry, a także zabierać ze sobą skrzydłowego na misji. O ile możliwa jest utrata towarzysza w czasie misji, niektóre z nich wymagają, przy przetrwał on ją bez szwanku.

Gra jest dostępna na większość współczesnych komputerów: możliwe jest granie na Linuxie, Mac OS X, Microsoft Windows, Sony PSP, Amidze OS4, QNX oraz Xboxie. Połączenie ciekawej historii ze znakomitą rozgrywką i dobrą grafiką sprawiają, iż dla fanów gier typu shoot 'em up jest to bardzo ciekawa propozycja na, cóż, każdy moment życia!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone