The Ur-Quan Masters 0.7 Beta Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

The Ur-Quan Masters 0.7 Beta

Program properties
Rozmiar 1.19 MB
Wydawca
Strona internetowa http://sc2.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 24.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 44

Opis wydawcy

Ur-Quan Masters to open source'owa adaptacja klasycznej kosmicznej gry Star Control II, będącej unikalnym połączeniem elementów gry role playing z gra akcji i strategią. Oferuje ona możliwość wcielenia się w dowódcę statku kosmicznego opartego na starożytnej technologii, oraz podjęcie krucjaty przeciwko rasie Ur-Quan: wrogim wszystkim formom życia w kosmosie istotom, planującym zniewolenie lub eksterminację każdego nie-Ur-Quan'a.

Gra stanowi intrygujące połączenie elementów gry RPG z przygodówką, strategią i grą akcji. W czasie gry podstawowym zadaniem gracza jest budowanie Sojuszu Wolnych Gwiazd, organizacji skierowanej przeciwko Hegemonii Ur-Quan, dbając jednocześnie o rozbudowywanie własnego statku i floty, a także odkrywając złożoną, bardzo rozbudowaną historię uniwersum Star Control II. Ur-Quan Masters jest niezwykle złożoną grą, przez co nieco mniej doświadczonych graczy może odstręczać. Jednak gra posiada wystarczająco dużo interesujących rozwiązań w rozgrywce, jak i możliwości rozbudowywania floty i toczenia walk, że warto chociażby ją przetestować, by zapoznać się z, cóż, klasyką gier komputerowych. Chociaż gra znajduje się nadal na etapie Beta, wszystkie elementy składające się na Star Control II zostały zaimplementowane i możliwe jest pełne ukończenie gry. Aktualnie trwa proces rozwijania Ur-Quan Masters o nowe elementy, i zrewidowane rozwiązania w rozgrywce. Jednakże i bez nich jest to bardzo wciągająca, złożona gra którą warto chociaż przetestować. Znajduje się w niej bez mała historia przemysłu gier komputerowych.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone