Dark Horizons Lore: Invasions 2.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Dark Horizons Lore: Invasions 2.1

Program properties
Rozmiar 683.59 MB
Wydawca
Strona internetowa http://darkhorizons-lore.com/comcent/
Licencja Freeware
Data wysłania 24.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 38

Opis wydawcy

Osadzona w futurystycznym świecie roku 2155 gra Dark Horizons pozwala graczowi na wcielenie się w rolę pilota kierującego Ruchomym Pojazdem Pancernym (wymyślna nazwa dla mecha, bojowego robota kroczącego), biorącego udział w konflikcie na terenie spustoszonej północnej Ameryki, zwanej obecnie Ziemią Niczyją.

Gra stanowi udane połączenie elementów zaczerpniętych bezpośrednio z gier typu Unreal Tournament oraz symulatorów pojazdów kroczących (czyli głównie seria MechWarrior). Gracz wybiera jedną ze stron konfliktu (Federacja Stanów albo Wschodnia Konfederacja) a następnie jeden z kilkunastu oferowanych przez nie pojazdów RPP, z których każdy posiada unikalne, sobie właściwe wady i zalety. Kolejnym krokiem jest modyfikowanie wyposażenia i uzbrojenia pojazdu, by dostosować go do naszego stylu gry i ulubionych rodzajów broni; jest to stosunkowo proste, opiera się na np. przehandlowaniu szybkości za pancerz itd. Jednakże jest milym urozmaiceniem rozgrywki. Następnie pozostaje już tylko walka z wrogiem na spustoszonej wojną nuklearną ziemi.

Gra oferuje graczom widok zarówno z pierwszej jak i trzeciej osoby w trakcie gry i jest w znacznej mierze skrojona pod wieloosobowe rozgrywki sieciowe, w trybach takich jak Deathmatch czy Capture the Flag. Jednakże możliwe jest granie w trybie dla pojedynczego gracza, z wykorzystaniem oferowanych przez grę tzw. botów.

Program Dark Horizons jest grą sprzedawaną pierwotnie jako produkt komercyjny, opublikowaną bezpłatnie po kilku latach od wydania.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone