Steel Panthers: World War 2 4.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Steel Panthers: World War 2 4.5

Program properties
Rozmiar 122.07 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.shrapnelgames.com/Camo_Workshop/WW2/WW2_page.html
Licencja Freeware
Data wysłania 24.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 79

Opis wydawcy

Steel Panthers: World War 2 jest wydaną przez Camo Workshop znakomitą grą strategiczną, pozwalającą graczowi na wcielenie się w dowódcę wojsk państw biorących udział w drugiej wojnie światowej i rozgrywanie złożonych bitew i kampanii za pomocą niezwykle szczegółowej i realistycznej symulacji pola bitwy.

W winSPWW2 (oficjalny skrót!) każda z naszych jednostek posiada ogromną ilość statystyk opisujących jego działanie, zaś zależności między jednostkami są bardzo rozbudowane i mają bezpośrednie przełożenie na rozgrywkę. Kontrolowanie jednostek w trakcie bitwy jest bardzo realistyczne i opiera się na rozwiązaniach zaczerpniętych z faktycznego sposobu kontrolowania wojsk w prawdziwym życiu. Dowodząc jednostkami w Steel Panthers należy zatem zwracać baczną uwagę na wszystkie aspekty bitwy, jak odpowiednie zaopatrzenie w broń i amunicję na froncie, morale, nastawienie żołnierzy, jak i zachowanie odpowiedniej hierarchii i kontaktu z wojskami dowodzonymi. Gracz może brać udział w uprzednio przygotowanych scenariuszach (obecnie przeszło 332, z 66 zupełnie nowymi), a także kampaniach (liniowych i nieliniowych), jak i tworzyć bitwy od zera za pomocą zawartych w grze generatorów bitew, kampanii i bardzo długich kampanii. Stronnictwa dostępne w grze to większość państw biorących udział w drugiej wojnie światowej, zaś nowa, darmowa edycja pozwala także na kontrolowanie wojsk Vichy, Mandżukuo czy PKWN.

Połączenie złożonych mechanizmów dowodzenia wojskiem, jak i bardzo realistycznego oddania warunków pola walki sprawia, iż Steel Panthers: World War 2 jest znakomitą propozycją dla strategów i fanów wojskowości, pozwalając jednocześnie rozwinąć umiejętności analityczne i planowania, a także zapoznać się z historią największego konfliktu zbrojnego w historii.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone