Command & Conquer Project 1.06 RC2 1.06 RC2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Command & Conquer Project 1.06 RC2 1.06 RC2

Program properties
Rozmiar 25.39 MB
Wydawca
Strona internetowa http://nyerguds.arsaneus-design.com/cnc95upd/cc95p106/
Licencja Freeware
Data wysłania 24.1.2012
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 62

Opis wydawcy

Projekt Command & Conquer 1.06 jest niezwykłą inicjatywą holenderskiego programisty o pseudonimie Nyerguds, której celem jest umożliwienie uruchomienia klasycznej gry Command & Conquer: Tiberian Dawn na współczesnych komputerach PC, jak i wykorzystanie wszystkich wydanych do niej do tej pory uaktualnień, dodatków i innych przydatnych elementów.

Podstawowym, wręcz integralnym elementem pakietu jest patch pozwalający na uruchomienie Command & Conquer w wysokiej rozdzielczości. Pierwotny program w najlepszym wypadku pozwala na zainstalowanie i uruchomienie się w rozdzielczości 640x480, podczas gdy spatchowany do wersji 1.06 pozwala na uruchomienie i granie w praktycznie dowolnej rozdzielczości. Dodatkowo, 1.06 pozwala na prowadzenie rozgrywek sieciowych: w standardowej wersji są one niemożliwe, gdyż serwery Westwood Online dzięki którym rozgrywka była możliwa, są już od dawna nieczynne. Dzięki temu patchowi możliwe jest ponowne zmierzenie się sił Bractwa i GDI na polu walki, z żywymi graczami za sterami każdej z frakcji. Dodatkowo, program udostępnia do wykorzystania przez graczy zestaw elementów otoczenia oparty na wprowadzonym późniejszą grą terenie zimowym, dotychczas nieobecnym w C&C.

Dodatkową zaletą programu jest to, iż jest on niewielki, wyposażony we własny instalator i pozwala na szybkie uaktualnienie naszej gry i uruchomienie jej w warunkach godnych współczesnych komputerów. Warto pobrać i zainstalować tę modyfikacje, gdyż dzięki niej na nowo będziemy mogli się cieszyć klasyką gatunku RTS i to całkowicie bezpłatnie!

 

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone