Winyl 1.2.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Winyl 1.2.5

Program properties
Rozmiar 2.73 MB
Wydawca
Strona internetowa http://vinylsoft.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 25.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 82

Opis wydawcy

Stworzony przez Vinyl Software program Winyl jest niewielkim, lecz bardzo kompatybilnym programem do odtwarzania plików audio, pozwalającym jednocześnie na organizowanie swojej kolekcji muzyki, a także przesłuchiwanie wszystkich kompatybilnych formatów. Jest to bardzo niewielka aplikacja, którą najlepiej opisać jako tzw. entry level program: skierowany do początkujących użytkowników odtwarzacz, pozwalający w łatwy sposób zapoznać się z funkcjami umieszczanymi w nowoczesnych odtwarzaczach, zanim podejmie się pracę z bardziej rozbudowanymi aplikacjami tego typu.

Winyl oferuje użytkownikowi bardzo wygodny i elegancki interfejs, oparty na zasadzie Less Is More. Jest on dość spartańsko ułożony, lecz oferuje użytkownikowi wszystkie opcje jakich wymaga się od odtwarzaczy tego typu. Pozwala on jednocześnie na tworzenie biblioteki multimediów oraz wykorzystywanie opcji wyszukiwania do odnajdywania ulubionych ścieżek.

Program stanowi doskonałą propozycję dla początkujących użytkowników, jednakże i doświadczeni użytkownicy także mogą zwrócić uwagę na program, z tego względu, iż charakteryzuje się on bardzo niewielkim obciążeniem mocy przerobowych komputera, przez co może się przydać osobom, które lubią słuchać muzyki, a jednocześnie korzystają z komputerów, które posiadają słabszą konfigurację, bądź są rutynowo wykorzystywane do zadań wymagających wysokiego nakładu sił (np. renderowania czy pracy z Photoshopem). Program może stanowić bardzo przydatne narzędzie dla każdego melomana w takich warunkach.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone