Orbiter 100830 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Orbiter 100830

Program properties
Rozmiar 125.98 MB
Wydawca
Strona internetowa http://orbit.medphys.ucl.ac.uk/
Licencja Freeware
Data wysłania 25.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 88

Opis wydawcy

Gra o nazwie Orbiter jest niezwykle realistyczną aplikacją, pozwalającą graczowi na eksplorację naszego systemu słonecznego za pomocą szeregu pojazdów, opartych na faktycznie istniejących pojazdach kosmicznych, jak i fikcyjnych, stworzonych specjalnie na potrzeby programu. Jest to obecnie jeden z najbardziej realistycznych, jeśli nie najbardziej, programów tego typu, używany także jako pomoc naukowa w szkołach, by umożliwić uczniom zapoznanie się z mechaniką lotów kosmicznych.

Program posiada niezwykle dokładny model fizyczny, odwzorowujący fizykę Newtonowską. Za jego pomocą w niezwykle realistyczny sposób oddaje on mechanikę lotów kosmicznych, jak i zachowanie pojazdów znajdujących się w przestrzeni kosmicznej. Do dyspozycji gracza oddane są takie wehikuły jak wahadłowiec Atlantis czy rakiety wysyłane w kosmos w ramach programów NASA, jak i fikcyjne, lecz nadal realistyczne pojazdy jak Delta-Glider czy Dragonfly, skierowane do mniej doświadczonych użytkowników.

Symulator posiada wystarczający stopień realizmu by umożliwić graczowi odtworzenie najsławniejszych misji kosmicznych w historii, jak i stworzenie własnych symulacji futurystycznych pojazdów. Gra obsługuje nie tylko realistyczne zachowanie obiektów w przestrzeni, ale także możliwość doświadczenia lotów międzyplanetarnych, kołowania, lotów na orbitę i suborbitalnych, jak i możliwość dokowania i łączenia razem elementów ze stacją kosmiczną lub statkami.

Program stanowi znakomita propozycję dla fanów astronomii, lotów kosmicznych i technologii w ogóle.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone