ComicRack 0.9.151 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

ComicRack 0.9.151

Program properties
Rozmiar 10.74 MB
Wydawca
Strona internetowa http://comicrack.cyolito.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 25.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 54

Opis wydawcy

Program ComicRack stanowi jedno z najlepszych, jeśli nie najlepsze, rozwiązań zarządzania cyfrową kolekcją komiksów w popularnych formatach cbz i pdf. Program ten pozwala na zaawansowane przeglądanie komiksów, a także możliwość eksportowania stron, konwertowania ich do formatów obsługiwanych przez program, jak i bardzo rozbudowane możliwości zarządzania kolekcjami komiksów i innych dokumentów znajdujących się na naszym dysku.

Za pomocą programu ComicRack możemy przeglądać nasze cyfrowe komiksy w szereg sposobów, z których najbardziej podstawowy to możliwość przeglądania komiksów w trybie pełnoekranowym, co umożliwia cieszenie się pełnią wyglądu naszych komiksów. Oczywiście, możliwe są i modyfikacje, jak automatyczne przewijanie komiksów, dynamiczny zoom optyczny, przycinanie wyglądu i wiele więcej. Na szczególną uwagę zasługuje jednak możliwość organizowania swojej kolekcji plików zawierających komiksy, pozwalająca na oznaczanie komiksów i sortowanie ich za pomocą takich danych jak wydawca, fabuła, autor czy ocena wystawiona im przez nas. Dodatkowo możliwe jest indywidualne ustawienie wyświetlania komiksów zależnie od naszych upodobań, co obejmuje wartości jasności, kontrastu, nasycenia i inne.

Program jest kompatybilny z większością formatów wykorzystywanych do cyfrowej dystrybucji komiksów, jak CBZ, CB7, PDF i inne. Oferuje także pełne możliwości ekstrakcji stron z komiksów, jak i dokonywania konwersji pomiędzy obsługiwanymi formatami. Z tego względu należy polecić program każdemu fanowi komiksów.


5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone