BMW M3 Challenge 1.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

BMW M3 Challenge 1.0

Program properties
Rozmiar 341.80 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.bmw.com/com/en/newvehicles/mseries/m3coupe/2007/experience/game/content.html
Licencja Freeware
Data wysłania 26.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 67

Opis wydawcy

Program BMW M3 Challenge to gra wyścigowa skierowana do fanów samochodów koncernu BMW, a także osób chcących zobaczyć, o co tak właściwie chodzi z całym tym BMW M3. Program jest prostą w założeniach, acz całkiem realistyczną grą wyścigową, pozwalającą graczowi zasiąść za kierownicą podkręconego BMW M3 i przetestowanie go na torze wyścigowym Nürburgring, używanym do rozgrywek Grand Prix.

BMW w grze to iście demon szybkości: operuje się nim bardzo szybko i efektownie, zaś przyspieszenie i prędkość są znakomite. Program udostępnia graczowi różne możliwości modyfikowania domyślnego BMW M3, od tak podstawowych rzeczy jak kolor, po elementy nadwozia i inne. Grafika jest bardzo przyjemna dla oka i pozwala nacieszyć się znakomicie oddanym modelem samochodu, a także otoczeniem jednego z najsławniejszych torów wyścigowych na świecie. Czy to mało? Zależy. Jak na grę która jest w istocie darmowym gadżetem promocyjnym, gra jest bardzo fajna i sprawia dużą frajdę, a ponadto można ją uruchamiać we wszystkich dostępnych rozdzielczościach ekranu, przez co autentycznie cieszy oko. Nie jest to tytuł na miarę serii TOCA czy innych wyścigówek, ale po prostu bawi, i to jest chyba jego największa zaleta.

Program powinien dać się uruchomić na wszystkich współczesnych komputerach, i może być obsługiwany za pomocą klawiatury albo myszki. A ze względu na stosunkowo niewielki rozmiar w zamian za oferowaną grafikę i realizm jazdy po prostu warto pobrać i wypróbować program. Interaktywne reklamy tego typu są jak najlepszym kierunkiem i trza popierać poprzez pobieranie!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone