Memoir '44 2.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Memoir '44 2.1

Program properties
Rozmiar 263.67 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.daysofwonder.com/memoir44-online/en/
Licencja Freeware
Data wysłania 26.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 52

Opis wydawcy

Memoir '44 Online jest komputerową, sieciową wersją jednej z najlepiej sprzedających się strategicznych gier planszowych stworzonych przez studio Days of Wonders. Gra pozwala uczestnikom na rozegranie ponownie najsławniejszych bitew drugiej wojny światowej na dwuwymiarowej planszy, pozwalając jednocześnie na zapoznanie się dokładnie z zasadami dowodzenia i walki na prawdziwym polu bitwy.

Memoir '44 to turowa gra strategiczna, w której plansza podzielona jest na sześciokątne pola (heksy) na których gracze rozkładają swoje jednostki a następnie ścierają się w walce na śmierć i życie o dominację. Grę można bardzo szybko opanować i przystąpić do walki już w kilka chwil po jej zainstalowaniu. Scenariusze są krótkie i zróżnicowane, wymuszając niejako wypracowanie własnego, indywidualnego stylu gry, jak i wykorzystywania na bieżąco szerokiego wachlarza wojsk i dodatkowych kart oferujących różne metody wpłynięcia na pole bitwy.

Podstawowe scenariusze, czyli Pegasus Bridge i Juno Beach, dostępne są bezpłatnie. Inne można dokupić za pomocą złotych sztabek (łup wojenny, waluta w grze). Gracz na początek otrzymuje 50 sztabek w prezencie, a następnie może dodatkowo dokupić nowe za pomocą interfejsu gry. Scenariusze są stosunkowo tanie i pozwalają na starcie się na nowych arenach walki i przetestowanie swoich sił.

Gra jest znakomitą propozycją dla strategów lubujących się w pojedynkach z innymi graczami, jak i osób poszukujących nowych, nieznanych wczesnej growych doznań – dla nich jest to tytuł jak znalazł.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone