Oolite 1.76 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Oolite 1.76

Program properties
Rozmiar 21.48 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.oolite.org/
Licencja Freeware
Data wysłania 26.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 41

Opis wydawcy

Gra o chwytliwej nazwie Oolite jest open source'owym remakiem klasycznej kosmicznej gry Elite, stanowiącym zawsze rewolucyjne połączenie kosmicznego symulatora lotu, gry ekonomicznej i role playing. Jest to gra wręcz rewolucyjna w historii przemysłu gier komputerowych i przez to zasługująca na uwagę i wypróbowanie jej przez każdego gracza, a w szczególności tych zainteresowanych poznaniem historii gier komputerowych, no i po prostu szukających doskonałej gry na długie dni i noce.

Oolite nie próbuje niepotrzebnie modyfikować pierwowzoru i poprawiać to, co nie jest popsute. Gra wiernie odtwarza mechanizmy gry które zdecydowały o jej sukcesie i popularności, a zatem ogromna nieliniowość rozgrywki, pozwalająca na podróżowanie po całej galaktyce w poszukiwaniu chwały, pieniędzy i nowych elementów wyposażenia, toczenie bitew w kosmosie z piratami, lub pałanie się piractwem samemu, czy wykonywanie rozmaitych misji dla bardziej lub mniej zamożnych zleceniodawców. Gra nie posiada fabuły; gracz sam tworzy tu fabułę, co sprawia, iż jest to jedna z gier należących do wymierającego gatunku, w którym gracz jest autentycznie kowalem własnego losu.

Gra oferuje ogromną przestrzeń do eksploracji, z wieloma lokacjami do odwiedzenia, typami towaru, wyposażenia, postaciami do poznania i wiele, wiele innych elementów, które sprawiły iż Elite do dzisiaj pozostaje jednym z niedoścignionych wzorców w kategorii gier oferujących otwarty świat i tzw. sandboxowy gameplay.

Naprawdę tytuł godny polecenia. Naprawdę.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone