FocalFilter 1.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

FocalFilter 1.0

Program properties
Rozmiar 1.76 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.focalfilter.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 26.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 56

Opis wydawcy

Masz problemy ze skoncentrowaniem się na obecnie wykonywanej pracy? Spokojnie, jesteś z jednym z wielu. Często problem ten wynika z tego, iż istnieje szereg stron, które odwracają nasza uwagę. Mówimy sobie, że to tylko minuta na spojrzenie, ale często kończy się to godziną spędzoną na stronie, a nie na pracy. Program FocalFilter to rozwiązanie tego problemu, pozwalające na stosunkowo mało bolesny sposób wyeliminowanie przeszkadzających nam w pracy stron.

FocalFilter jest niezwykle prostym w użyciu narzędziem, które blokuje dostęp do stron skazanych przez użytkownika. Obowiązek spoczywa na nas, byśmy zidentyfikowali strony przeszkadzające nam w pracy i dodali je do listy programu. Następnie FocalFilter modyfikuje plik HOSTS znajdujący się w folderze Windows, blokując dostęp do IP docelowych stron. Przez to nie są one dostępne na jakimkolwiek programie, do czasu ponownego uruchomienia komputera, bądź upływu czasu, na jaki poleciliśmy programowi zablokować dostęp do danej strony. Narzędzie to jest całkowicie bezpieczne w użyciu i pozwala na wydatne zwiększenie wydajności naszej pracy, gdyż wyeliminowanie stron naprawdę bezpośrednio wpływa na naszą efektywność.

Interfejs FocalFilter jest przy tym niezwykle wygodny i przyjemny w użyciu, chociaż materia jaką reguluje niekoniecznie należy do przyjemnych. Niezależnie od naszych opinii, FocalFilter pozostaje bardzo przydatnym narzędziem, szczególnie dla osób, które są świadome swoich problemów z koncentracją. Dla nich jest to narzędzie jak znalazł.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone