EverNote 4.5.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

EverNote 4.5.3

Program properties
Rozmiar 68.46 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.evernote.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 26.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 54

Opis wydawcy

Narzędzie EverNote stanowi w pełni wyposażony organizator notatek, pozwalający na znaczące usprawnienie naszego funkcjonowania w życiu codziennym a nawet pracy, za pomocą szeregu bardzo efektywnych i przydatnych narzędzi pozwalających na zapisywanie notatek, fragmentów stron, tworzenie szybkich arkuszy kalkulacyjnych i wiele, wiele więcej. Słowem, jest to wyjątkowo przydatny organizer, dla właściwie każdego użytkownika komputera.

EverNote pozwala graczowi na tworzenie i zapisywanie ogromnej ilości notatek, a także tworzenie list do zrobienia, przypomnień, szkiców i innych szybkich grafik, fragmentów stron, pomysłów i wielu, wielu innych rodzajów zawartości, z dodatkową możliwością synchronizowania ich pomiędzy wieloma komputerami oraz rodzajami urządzeń przenośnych, jak iPhone, czy telefony oparte na systemie operacyjnym Android. Dodatkową opcją jest także sortowanie notatek w kategorie, chronienie ich hasłem, eksportowanie do szeregu formatów, w tym XML i o wiele więcej. Integralną częścią EverNote są gotowe formularze do notatek, pozwalające na szybkie generowanie list rzeczy do zrobienia, Excelowych arkuszy kalkulacyjnych w celu szybkiego tworzenia list wydatków, notatek telefonicznych, danych kontaktowych do osób na naszej liście, jak i listy zakupów czy motaki zawierające pismo ręczne. Oczywiście, program obsługuje w pełni język HTML i zawartość sieciową w notatkach, jak i formaty rich text i różne formaty obrazów.

Program można zainstalować na swoim komputerze, iPodzie bądź telefonie z systemem Android i synchronizować.

Uwaga: program wymaga stworzenia darmowego konta sieciowego na stronie korporacji EverNote. Dodatkowo, darmowa wersja wyświetla reklamy w programie.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone