Pegasus Mail 4.2.6 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Pegasus Mail 4.2.6

Program properties
Rozmiar 12.70 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.pmail.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 26.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 56

Opis wydawcy

Pegasus Mail to potężny, freeware'owy program do zarządzania nasza pocztą elektroniczną, którego najważniejszymi cechami są uniwersalność (program może być używany w ogromnej ilości środowisk komputerowych), wydajność, bezpieczeństwo i wszechstronność. Pegasus jest znakomitą alternatywą dla popularnych programów pocztowych, pozwalają na znakomite zwiększenie efektywności korzystania z poczty e-mail.

Program posiada bardzo wydajny system pobierania, zapisywania i filtrowania poczty, szczególnie nadający się dla poczty Internetowej. Zawiera on przy tym wręcz tony różnych narzędzi pozwalających na znaczne dostosowanie jego funkcjonowania do naszych wymagań, jak i zwiększenie efektywności odbierania i wysyłania poczty. Program pozwala między innymi na korzystanie z wielu przedefiniowanych podpisów, obsługę HTML, listy mailingowe, książki adresowe, formularze odpowiedzi i wiele, wiele więcej innych możliwości. Integralnym elementem programu jest obsługa i dodatkowe opcje dla użytkowników sieci lokalnych Novell NetWare.

Interfejs programu może wydawać się trochę problematyczny na początku, jednakże warto zainwestować trochę czasu w opanowanie go, gdyż jak zauważył pewien recenzent, program Pegasus Mail to praktycznie Photoshop kentów poczty elektronicznej. Program posiada autentycznie ogromną ilość narzędzi zwiększających jego funkcjonalność i wydajności, przez co godny jest polecenia właściwie każdemu. Po prostu: najlepszy program dostępny na rynku dla właściwie każdego użytkownika.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone