Project W 1.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Project W 1.2

Program properties
Rozmiar 33.20 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.saschawillems.de/?page_id=114
Licencja Freeware
Data wysłania 26.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 38

Opis wydawcy

Project W (skrót od Weltherrsher) stanowi intrygującą propozycję dla fanów alternatywnej historii i złożonych gier strategicznych opartych na turach, w których rozgrywka stanowi połączenie strategii, gry ekonomicznej i symulatora politycznego. Osadzona w mrocznej przyszłości połowy XXI wieku, gdy świat podzielony został pomiędzy pięć megapaństw, stanowi ona bardzo złożoną symulację polityczno-wojenno-ekonomiczną. Czyli: niezwykłą gratkę dla fanów tego typu historii i gier z tego gatunku.

Gra oparta jest, jak już wspomniano, na systemie turowym i wymaga od gracza dużego skupienia i umiejętności analizowania sytuacji i podejmowania wyważonych, rozsądnych decyzji. Dzięki temu, że gracz posiada odpowiednio długi (czyt. nieograniczony) czas do namysłu, sztuczna inteligencja przeciwników sterowanych przez komputer stoi a bardzo wysokim i stawiającym ogromne wymagania poziomie.

Najcenniejszym elementem gry są regiony kontrolowane przez poszczególne państwa: produkują one zasoby i stanowią podstawę naszej ekonomii, przez co utrzymywanie kontroli nad nimi, jak i podbijanie nowych terytoriów, stanowi podstawę gry. Kontrola nad regionami jest bardzo szczegołowa i wymaga między innymi budowania i ulepszania budynków, rozwijania nauki i tak dalej.

No i wojna. Gra pozwala na toczenie wojen na ogromną skalę, w których niekoniecznie najlepsza technologia zwycięża – zwycięża najlepszy strateg. Połączenie gatunków, jak i unikalny klimat sprawiają, iż gra jest autentycznie godna polecenia każdemu.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone