8 Kingdoms 1.10 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

8 Kingdoms 1.10

Program properties
Rozmiar 36.13 MB
Wydawca
Strona internetowa http://kralovstvi.sourceforge.net/index.php
Licencja Freeware
Data wysłania 26.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 57

Opis wydawcy

Gra o nazwie 8 Kingdoms (Osiem Królestw) jest fantastyczną propozycją dla osób poszukujących niezwykle realistycznej symulacji średniowiecznego pola walki, jak i modelu ekonomiczno-społecznego. Gra w bardzo drobiazgowy sposób odwzorowuje średniowieczne bitwy, jak i zarządzanie swoim krajem. Całość posiada dość uproszczoną, nawet brzydką grafikę, jednakże nie ujmuje to całości swoistego uroku, no i fenomenalnej wręcz grywalności.

Gra posiada dość brzydką grafikę. Powiedzmy to i dajmy temu spokój, bo nie grafika jest tutaj głównym daniem, lecz rozgrywka. A ta jest bardzo realistyczna. Pomijając już stawiającą graczowi wysokie wymagania sztuczną inteligencję kierującą komputerowymi przeciwnikami, gra symuluje w bardzo realistyczny sposób pogodę i jej wpływ na pole walki, a także ukształtowanie terenu i sposób, w jaki umożliwia bądź uniemożliwia on poruszanie się. Gra dodatkowo posiada dokładnie oddany model ekonomiczny, stanowiący w zasadzie dodatek do głównej części gry, jaką jest toczenie wojen.

Sama walka odbywa się na zasadzie bardzo złożonej kalkulacji wartości ofensywnych jednostek, terenu, widoczności i innych warunków wpływających na wydajność bojową wojsk. Pozwala to także na stosowanie złożonych strategii i taktyki wojskowej by wykorzystać niekorzystne położenie przeciwnika bądź neutralizować własne problemy.

Gra, dzięki swojej złożoności, stanowi nie lada gratkę dla strategów i z ego względu warto ją polecić każdemu strategowi, który wymaga od swojej gry jakości i wydajności, oraz nie przeszkadza mu dość brzydka, w zasadzie umowna grafika.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone