SuperEdi 4.3.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

SuperEdi 4.3.3

Program properties
Rozmiar 1.66 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.wolosoft.com/en/superedi/
Licencja Freeware
Data wysłania 30.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 58

Opis wydawcy

Program SuperEdi to wszechstronny edytor tekstu skierowany do programistów i innych zaawansowanych użytkowników, umożliwiający złożone edytowanie dokumentów tekstowych, z obsługą pisania kodu w programach komputerowych wielu obecnie wykorzystywanych języków programowania oraz wielu innych funkcji. Jako freeware, jest to jeden z najlepszych programów tego typu na rynku.

Za pomocą SuperEdi możemy tworzyć pliki HTML i generować ich podgląd w trakcie pracy, ustawiać zaznaczanie kolorem elementów języka składających się na kod, a także wykorzystywać przygotowane przez autorów gotowe schematy kolorowania dla języków takich jak HTML, CSS, , drzewko Eksploratora pozwalające na szybkie otwieranie dokumentów, no i otwieranie ich w wielu kartach dla szybszej nawigacji.

Całość opatrzona jest wyjątkowo eleganckim interfejsem, dającym szybki dostęp do potrzebnych opcji przy minimum wysiłku.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone