TickInvest 1.3.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

TickInvest 1.3.2

Program properties
Rozmiar 30.27 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.tickinvest.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 30.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 53

Opis wydawcy

Program TickInvest jest sprytną aplikacją, pozwalającą użytkownikowi na bieżące monitorowanie wahań kursów giełdowych skonfigurowanych przez niego spółek. Jako narzędzie w tej kategorii jest on wręcz nieskończenie przydatny dla każdego gracza giełdowego, a w szczególności osób obracających małymi kwotami na giełdzie. Dzięki temu narzędziu możliwa jest całkiem efektywna spekulacja.

Program automatycznie pobiera dane wskazanych przez użytkownika spółek, pozwalając mu na monitorowanie zmian kursów na bieżąco, i analizę swojego portfolio oraz światowych indeksów. Użytkownik może organizować swoje spółki w grupy, dla łatwiejszego orientowania się w notowaniach, a także tworzyć automatyczne pobieranie danych, własne powiadomienia, ustawianie wskaźników i wiele, wiele więcej. Program umożliwia skorzystanie z wykresów w formie Candlestick, OHLC oraz liniowych, a także przewijanie ich za pomocą kółka myszki dla dokładniejszej analizy. Tick Invest zawiera także takie zaawansowane opcje jak własne skanowanie opcji giełdowych, a także testowanie za pomocą scenariuszy, jednakże wymaga to biegłości w pisaniu własnych skryptów. Z tego względu jest to nieocenione dla zaawansowanych użytkowników. Dodatkowo program obsługuje notowania w czasie rzeczywistym, jak i pobieranie danych historycznych.

Dla osób posiadających konta Yahoo! Finance lub Interactive Broker, program pozwala na pobieranie za pośrednictwem naszych kont danych w czasie rzeczywistym.

Darmowa wersja ogranicza ilośc spółek w jednej grupie do 10.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone