Mobility 3.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Mobility 3.0

Program properties
Rozmiar 55.66 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.mobility-online.de/en/informations/generalinformation.html
Licencja Shareware
Data wysłania 30.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 47

Opis wydawcy

Gra Mobility jest opracowaną wraz z Uniwersytetem Weimar Bauhaus i departamentem badania ruchu drogowego korporacji Daimler Chrysler AG. A co to oznacza? Otóż jest to oparta na bardzo złożonym module symulacji ruchu drogowego symulacja, w której celem jest osiągnięcie jak najbardziej optymalnego rozłożenia dróg oraz elementów ruchu (jak skrzyżowania itp.) w celu osiągnięcia jak najefektywniejszej sieci komunikacyjnej naszego miasta.

Gra jest bardzo realistyczną i dokładną grą symulującą ruch drogowy, wymagającą od gracza skonstruowania wirtualnego miasta w którym możliwa jest bezproblemowa komunikacja z jednego jego końca na drugie. Gra odwzorowuje dynamikę ruchu drogowego w bardzo realistyczny sposób, przez co pozwala na zapoznanie się ze stosowanymi współcześnie rozwiązaniami pozwalającymi na zarządzanie ruchem drogowym. Każda decyzja jest tutaj istotna i posiada określone efekty, i to na wielu polach: obok ruchu drogowego kluczowe są także względy ekologiczne i ekonomiczne. Sprawia to, iż na tle innych gier tego typu Mobility jest gra unikalną i warto się z nią zapoznać.

Gra dostępna jest na licencji shareware. Gracz posiada niczym nieograniczoną możliwość korzystania z gry, rozbudowywania jej i testowania różnych rozwiązań, z jednym tylko, małym ograniczeniem: wersja shareware nie pozwala na zapisywanie gry. W ogóle. Pomijając to ograniczenie, gra Mobility jest znakomitą propozycją dla każdego szukającego dobrej gry symulacyjnej.

Szczególnie, że posiada ona dobrą grafikę i bardzo wygodny w użyciu, intuicyjny interfejs.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone