UFO: Alien Invasion 2.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

UFO: Alien Invasion 2.4

Program properties
Rozmiar 512.70 MB
Wydawca
Strona internetowa http://ufoai.ninex.info
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 30.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 75

Opis wydawcy

Open source'owa gra o nazwie UFO: Alien Invasion stanowi fanowską adaptację i rozwinięcie mechanizmów stanowiących integralne elementy klasycznej już gry UFO: Enemy Unknown, taktycznej gry science fiction która pomogła zdefiniować (a właściwie zrobiła to samoistnie) ten gatunek. Jednakże jest to więcej niż tylko klon: Alien Invasion kreatywnie rozbudowuje elementy zawarte w grze i rozwija je w nowych kierunkach.

Gra osadzona jest w roku 2084. Gracz kieruje tajną organizacją mającą na celu ochronę Ziemi przed brutalnymi obcymi najeżdżającymi ją. Celem gracza jest powstrzymanie inwazji poprzez rozbudowywanie baz wojskowych organizacji na całym świecie, przygotowanie oddziału i wreszcie poprowadzenie swoich ludzi do decydującego zwycięstwa. Stawką jest los Ziemi!

Gra jest klasyczną, turową gra taktyczną, połączoną z mapą strategiczną w czasie rzeczywistym. Twórcy połączyli wojskowy realizm z twardym science fiction i tajemniczym, dziwnym wymiarem obcy. Rezultat jest piorunujący: znakomita gra taktyczna o ogromnym poziomie kontroli nad swoimi podwładnymi, oferująca wiele, wiele wyzwań dla gracza. Niezależnie od tego czy walczymy z obcymi, czy badamy ich technologie by poznać sekrety wroga i zaadoptować je do naszych potrzeb, UFO: Alien Invasion posiada znakomity, ostrożnie budowany klimat który wciągnie każdego fana sci-fi.

Program jest godny polecenia każdemu, szczególnie, że wymaga właściwie wyłącznie systemu Windows (lub innego obsługiwanego przez grę) i konfiguracji co najmniej z okresu wydania Quake'a II. I tyle. Do zobaczenia na polu bitwy...

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone