FotoSketcher 2.25 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

FotoSketcher 2.25

Program properties
Rozmiar 7.62 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.fotosketcher.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 31.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 91

Opis wydawcy

Program FotoSketcher to ciekawy program graficzny pozwalający na konwertowanie zdjęć i innej grafiki i tworzenie nowych plików graficznych przypominających ręcznie wykonany szkic. Jest to ciekawe narzędzie przydatne dla osób potrzebujących generować tego typu grafiki, jak na przykład szkice do wykorzystania jako tekstury w grach, czy po prostu ładnie wyglądające ilustracje do książek i albumów.

Program pozwala na konwersję wszelkich plików graficznych w formacie cyfrowym na szkice i inne grafiki wykonane odręcznie, zarówno szkice wykonane ołówkiem, jak i ilustracje wykonywane piórem i atramentem. Dodatkowe opcje to między innymi konwertowanie do grafik przypominających akwarele, a także obrazy wykonane za pomocą farb olejnych. Proces ten jest niezwykle prosty: wystarczy po prostu załadować zdjęcie, wybrać potrzebny nam styl szkicu, zaś program następnie samodzielnie wykona wszystkie niezbędne zabiegi i procesy, by osiągnąć wymagany efekt. Użytkownik może dodatkowo modyfikować niektóre parametry by określić nowe style konwersji, jak i osiągać inne rezultaty. Zmiany nawet cześć parametrów może generować zupełnie inne i często diametralnie różne efekty. Program pozwala ponadto na modyfikowanie obrazów poprzez dodawanie tekstu do obrazów, a także filtrów jak sepia, czy modyfikowanie w celu uzyskania efektu starego zdjęcia.

Interfejs programu jest niezwykle przyjazny, a generowanie nowych obrazów proste. Tutaj mała uwaga: w czasie instalacji program proponuje instalowanie elementów oferowanych przez zewnętrzne firmy. Nie są one w jakikolwiek sposób związane z programem i niepotrzebne do jego działania, przez co można z nich swobodnie zrezygnować.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone