TheSage 4.5.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

TheSage 4.5.0

Program properties
Rozmiar 4.79 MB
Wydawca
Strona internetowa http://snapfiles.com/get/thesage.html
Licencja Freeware
Data wysłania 31.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 45

Opis wydawcy

Program o prostej nazwie TheSage stanowi kompleksowe rozwiązanie dla potrzeb użytkowników potrzebujących przydatnego, wszechstronnego narzędzia pozwalającego na szybkie korzystanie z szeregu zintegrowanych słowników, a także innych opcji, wspomagających rozumienie języków obcych i korzystanie z nich. Jest to przy tym program całkowicie freeware'owy.

Program TheSage oferuje użytkownikowi platformę zawierającą złożone i bardzo wszechstronne elementy oferujące bardzo szeroką funkcjonalność, na którą składają się dwieście dziesięć tysięcy definicji, prawie milion czterysta tysięcy powiązań pomiędzy różnymi elementami, jak synonimy, antonimy, hiperonimy, hiponimy, meronimy, homonimy i wiele, wiele więcej. Dodatkowo program posiada przeszło pięćdziesiąt tysięcy rożnych przykładowych zdań, pozwalających na pokazanie, jak dane elementy mowy funkcjonują w swoim, powiedzmy, środowisku naturalnym. Dodatkowo, program oferuje przeszło siedemdziesiąt tysięcy fonetycznych transkrypcji. Program pozwala także na daleko idącą integrację z powłoką Windows i dostęp do wszystkich funkcji programu za pomocą jednego kliknięcia. Program oparty jest w części na funkcjonalności Wikimedia, dzięki czemu możliwe jest szybkie badanie i sprawdzanie słów za pomocą pojedynczych kliknięć.

Dodatkowym ułatwieniem i zaletą programu jest także to, iż jest on całkowicie przenośny i nie wymaga dodatkowej instalacji ani plików do działania. Program jak najbardziej godny polecenia, szczególnie dla osób potrzebujących narzędzi pozwalających na szybkie sprawdzanie znaczeń i powiązań związanych ze słowami w języku angielskim.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone