DNS Benchmark 1.2.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

DNS Benchmark 1.2.4

Program properties
Rozmiar 0.16 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.grc.com/dns/benchmark.htm
Licencja Freeware
Data wysłania 31.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 189

Opis wydawcy

Narzędzie o nazwie DNS Benchmark to skierowane do użytkowników sieci i internetu oprogramowanie, pozwalające na szybkie sprawdzenie wydajności używanych przez nas serwerów DNS i ewentualną zmianę ich na inne, o zdecydowanie wyższej wydajności. Program ten jest jednym z najbardziej przydatnych programów wspomagających przeglądanie Internetu, a do tego wyjątkowo niewielki i poręczny.

Program przeprowadza szereg testów, mających na celu zbadanie wydajności listy serwerów DNS, w celu sprawdzenia, który oferuje największą szybkość w odpowiadaniu na kierowane z naszego komputera wezwania. Dzięki temu, program generuje graficzny raport wyświetlający rezultaty badania i automatycznie sugeruje najlepszy możliwy serwer, by pozwolić nam na zoptymalizowanie naszego surfowania po Internecie dzięki wykorzystaniem najszybszego serwera DNS. Dodatkowymi funkcjami jest także rozbudowana, precyzyjna analiza i porównanie wszystkich serwerów na liście, a także możliwość eksportowania uzyskanych danych do pliku CSV, a także szeregu formatów graficznych obsługiwanych przez program.

Ogromną zaletą programu jest także to, iż jest on całkowicie przenośny i nie wymaga dodatkowej instalacji ani plików do działania. Program jak najbardziej godny polecenia, szczególnie dla osób potrzebujących wygodnego, przenośnego narzędzia do diagnozowania wydajności serwerów DNS i dobierania nowych, bardziej efektywnych. W tej kategorii program praktycznie nie ma sobie równych i jest wyjątkowo przydatny.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone